НВК «Фрея-Агро», ТОВ «Фрея Трейд», ТОВ «ВО «Адамас», ПП «Агро Ферта»

Продукція

Фрея-Аква™ рідкі органо-
мінеральні комплексні мікродобрива (гумат калію)

Препарат Фрея-Аква™ є високоякісним, концентрованим розчином гумінових речовин, насиченим необхідними фізіологічно активними комплексами і комплексом мікроелементів.
Застосовуються для кореневого і позакореневого підживлення рослин.

Детальніше

 
Монодобрива - Хелати Фрея-Аква™

Хелатні монодобрива Фрея-Аква™ є високоякісними, концентрованими розчинами моноелементів на основі органічних поліборатів та добрив на основі ОЕДФ, збагачених гуматом калію.
Застосовуються, як самостійно, так і в бакових сумішах із засобами захисту рослин, спільно з макродобривами для усунення дефіциту того чи іншого виду елементу, яке споживають рослини в період активної фази свого розвитку.

Детальніше

 
КАС-Актив™ рідке азотне добриво з гуматом калію

Препарат «КАС-Актив» являє собою суміш карбаміду і аміачної селітри з додаванням гумінових комплексів, мікроелементів, а так само фізіологічно активних речовин, має нейтральну або слаболужну реакцію, не містить техногенного забруднення радіонуклідами, вибухобезпечний.
Застосовується для основного і передпосівного внесення, позакореневого підживлення, а також як деструктор стерні перед заглибленням соломи і стебел у ґрунт.

Детальніше

 
КАС-32 рідке азотне добриво

Добриво «КАС-32» являє собою суміш карбаміду і аміачної селітри. Щільність суміші складає від 1,31 до 1,32 г/см3. Загальна частка азоту – 32%.
Використовують для основного і передпосівного внесення, позакореневого підживлення, а також як деструктор стерні перед заглибленням соломи і стебел у ґрунт.

Детальніше

 
Фрея-Аква™ марки В(0) Універсальне добрива з властивостями деструктора поживних рештків (Гумат калію)

Препарат Фрея-Аква™ марки В(0) являє собою високоякісний, концентрований розчин гумінових речовин, насичений необхідними фізіологічно активними комплексами та макроелементами для прискорення розкладу рослинних решток та покращення родючості ґрунту.
Використовується для прискорення розкладання рослинних залишків (соломи, стебел, бадилля), зеленої маси сидерата. Застосовується у процесах підготовки гною і компосту для поліпшення їх якісних показників. Може використовуватися для замочування посадкового та насінного матеріалів, а також для позакореневого підживлення.

Детальніше

 
Гранульоване добриво Фрея® з гуміновими комплексами

Це гуміновий комплекс з мінеральними добривами, що містить макроелементи (N, P, K) і мезоелементи (S, Mg). Екологічно чисті і абсолютно нешкідливі для людини та довкілля.
Більш високоефективний аналог мінеральних добрив для основного внесення у ґрунт.

Детальніше

 
Ґрунто-модифікуючий гуміновий меліорант Фрея® «Грін-Терра»

Являє собою високоякісний концентрат гумінових речовин з елементами антиоксидантної системи захисту рослин (трипептиди) з сорбційними властивостями. Містить ряд ґрунтових мікроорганізмів які беруть участь в розкладанні ґрунтових токсинів.
Застосовується замість вапнування і гіпсування для нейтралізації і стабілізації показників рН, а також для проведення заходів щодо поліпшення ґрунтів з несприятливими хімічними і фізичними властивостями.

Детальніше

 
Мінеральні добрива

Мінеральні добрива вітчизняного і зарубіжного виробництв: аміачна селітра, карбамід, діаммофоска, амофос, нітро-аммофоскі, вапняно-аміачна селітра, аміак водний технічний, сульфат амонію, КАС-32, хлористий калій, добриво NPK (16:16:16), NPK (8:20:30:2 S), NPK (8:19:29), NPK (8:15:30), азофоска, азофоска NPKS (27:6:6:2), суперагро NP (12:24), суперфосфат, фосфорна мука, добриво азотно-фосфорне-калійне марки NPKS-2 (11:20:20 6 S).
Мінеральні добрива в наявності, зі складу за цінами і на умовах поставок CPT - ціна з доставкою до станції призначення, EXW - самовивіз зі складу, FCA - ціна зі станції відправлення без урахування тарифу зализниці по доставці на станцію призначення.

Детальніше

 
Кормова добавка (Гумат натрію Фрея®)

Препарат являє собою мелко-дісперсний порошок темно-коричневого кольору, без запаху, смаку, не гігроскопічний, не летуч, стійкий, не злежується, не токсичний, володіє вираженою антитоксинною дією.
Застосовується як кормові добавки до основного раціону живлення для збільшення загальної продуктивності тварин, кращої засвоюваності кормів, підвищення якісних показників організму тварини.

Детальніше

 
Гуміновий реагент Фрея® (калієвий)

Препарат являє собой продукт окислення торфу перекисом водню в лужному середовищі.
Застосовується для полегшення буріння свердловин, підвищення пластичності і текучості бетонних сумішей, підвищення прочностних характеристик бетону, сорбції токсичних органічних і неорганічних речовин, у тому числі нафтопродуктів і радіонуклідів.

Детальніше

 

vacant

Наші торгові марки

Підприємство групи Фрея® - НВК "Фрея-Агро" пропонує технологію раціонального землекористування для малогумусних ґрунтів, зокрема в арідних і засолених зонах. Для цього наші учені розробили унікальні препарати, на основі яких створена серія всіляких комплексних органо-мінеральних добрив Фрея®


Відео-презентація НВК "Фрея-Агро"
(аудіо - український, субтитри - англійський)